Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta - Buza Me Dridhet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Edhe sot asaj
nuk i nalet loti
dy durt nalt
tu u lut te ZOTI
E lodhun tu kajt
ju ka merzit jeta
Ton diten mendon
per gabimet e veta
po ajo ska gabu
ka gabu tjeter kush
zemra e saj
u djeg u bo prush
Po mshelet te shpija
S`Fol me kerkon
Problement e veta
Kerkujt sja tregon
I kujton ditet e mira
ditet qe kalun
Fotografit ajo hala i Run
hala menon per to
hala ajo ka shpresa
ajo po e pret
e ai ka shku te tjetra
Pse po qan
per dikon qe sja vlan
ai e ka gjet tjetren
edhe ti e gjen
pse po qan

per dikon qe nuk e meriton
per dikon
qe per tjetren vetem tka lon

Ky tekst u dërgua nga dudaPublikimi: 27/11/2008


Më Shumë Këngë Nga Jeta:


Komente 0


Jeta - Buza Me Dridhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buza Me Dridhet".
3. Video është e këngës "Buza Me Dridhet", por nuk këndohet nga Jeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.