Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Hyseni - A E Mban Mend Kur Të Putha E Shkova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Kenge Te Shpirtit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2016

2016-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Mban Mend Kur Të Putha E Shkova" kënduar nga Jetmir Hyseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jetmir Hyseni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jetmir Hyseni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet