Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeton Hondozi - Xhan Xhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1)Sonte me ty jam ra n'hall me rin karshi ball per ball aq shum
më ke disponu sa qe zemren ma ke kall
Qysh kam ra ne dashuri smund besoj as vet se di eshtë kjo
një mrekulli para syve mdole ti

Ref: Xhan Xhan oj Xhan pse ti me rin pranë pa u ndal ti me shikon rehat sdon mem lanë
Xhan Xhan oj Xhan pse me sy ma ban ku te shkoj e ku te ri syt nga un si ndal

2)Sa shumë zemra po me dhemb kur me ato sy me sheh po me djeg e po me shkrin vendi vend nuk me nzeh
Qysh kam ra ne dashuri smund besoj as vet se di eshtë kjo një mrekulli para syve mdole ti

Ref: Xhan Xhan oj Xhan pse ti me rin pranë pa u ndal ti me shikon rehat sdon mem lanë
Xhan Xhan oj Xhan pse me sy ma ban ku te shkoj e ku te ri syt nga un si ndal


Jeton Hondozi - Xhan Xhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan Xhan".
3. Video është e këngës "Xhan Xhan", por nuk këndohet nga Jeton Hondozi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeton Hondozi:


Komente 0