Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jona Kapllanaj - Buzet E Tua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Buzet e tua
O buzet e tua 2×

Buzet e tua o i shijova
e dhe keto une dashurova

Asnje here ti harrova
po me asgje po kjo nuk i dua

buzet mi fal buzet mifal
o kush ma dogje zemren zjarr

buzet e tua

kur shijoj kur shijoj

dhe digje nga lart enderroj eja buloj

Ref.
O te dua ty more djale
bukurinë per ty e kam
eja ti moj per qafove
me mos u largo
e hajde more hajde djalë
mos me bej e mua merak
kur me bej ndezi zjarrë
me djeg si zjarrë

o seç i moren
o mendjen te mia
ate çestële erdhin
dashuria

Lumturia
E zjarri per mua
kurme mberdhin
buzet e tua

buzet mi fal buzet mifal
o kush ma dogje zemren zjarr

buzet e tua

kur shijoj kur shijoj

dhe digje nga lart enderroj eja buloj

Ref.
O te dua ty more djale
bukurinë per ty e kam
eja ti moj per qafove
me mos u largo
e hajde more hajde djalë
mos me bej e mua merak
kur me bej ndezi zjarrë
me djeg si zjarrë 2×


Ky tekst u dërgua nga Latimi

Jona Kapllanaj - Buzet E Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzet E Tua".
3. Video është e këngës "Buzet E Tua", por nuk këndohet nga Jona Kapllanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jona Kapllanaj:


Komente 0