A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Jona Zeneli - Vallëzimi Rock


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/02/2013

2013-02-26T23:29:18

daja per ditelindje ma bleu kitaren elektrike sa shum u gezova nga zemra dajen faleenderova ne kete rast nje ide me lindi si anije kozmike fluturiti shoqerine do ta ftoj fest te madhe do organizoj un jam shqipetare rock en rollin adhuroj muzikes zerin ja leshoj me shoqeri qmenduri vallezoj oou wowowowowo onetwo three vallezo me mua ti dridhe shtatin dridhe rock en rollin hidhe nje dy tre vallezoni ju me ne dridhe shtatin dridhe rock en rollin hidh.....


Ky tekst u dërgua nga saraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019