Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jona Zeneli - Kendoj Shqip  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Pjesëmarrëse në

Lyra Fest 2014

Komente

Asnjë Koment

28/11/2014

2014-11-28T18:09:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kendoj Shqip" kënduar nga Jona Zeneli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jona Zeneli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jona Zeneli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet