A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Jonida Maliqi & Aleksandër Rrapi - Planeti I Fëmijëve


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

Participating in

Festivali i 34-të në RTSHIt's a long time that we try finding the lyrics to "Planeti I Fëmijëve" sung by Jonida Maliqi & Aleksandër Rrapi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Jonida Maliqi & Aleksandër Rrapi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019