Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jozefina Simoni - Nata E Bardhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015

Komente

Asnjë Koment

09/11/2015

2015-11-09T07:00:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nata E Bardhe" kënduar nga Jozefina Simoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jozefina Simoni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jozefina Simoni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet