Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juli - Fjala E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Fjala e fundit qe me the
ishte lamtumire
keshtu zemra ime mori
kete ndeshkim

fjala e fundit qe me the
ishte lamtumire
keshtu zemra ime mori
kete ndeshkim

REF
se une te dua fort
dhe s dua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth
une te dua fort
sdua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth

Ne mes k'saj dashurie
vajton a luan ti
une te kam dashur
me gjith zemer
jo me djallezi 2x

REF
se une te dua fort
dhe sdua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth
une te dua fort
sdua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth.

Dua te ngjitem lart
mbi re dua te rri
nese malli do te te marr
perqafom kur te bjer shi 2x


Ky tekst u dërgua nga LepurushjaJuli (F)
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Juli - Fjala E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Fundit".
3. Video është e këngës "Fjala E Fundit", por nuk këndohet nga Juli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0