Më mbaj mend (për 1 muaj)

Just X - Ma Thave Lotin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ma trego ti ma trego
Me dashnin e re ti ca ke bo
A me zemer ma ke bo mu
A me zemer ma ke bo ti

Ma trego ti ma trego
Me dashnin e re ti ca ke bo
A me zemer ma trego ti
A me zemer ma ke bo ti

Fuck love f**k me
f**k you what used to be
hell faces in my private places
it wasn't my heart but my soul gazing
broke dream like broken toys
shatter love forgotten joys
Two thoughts, cross roads
wrong voice, bad choice
you told me i'm selfish
me selfish? Fuck you savage
I say, Fuck you savage
How hard to be... im a motherf**ker?

One time my heart was broke
And now i'm done

Ref X2
Ma thave lotin lotin lotin lotin lotin
Ti pse ma thave lotin lotin lotin lotin
Se dashni t'kom dhon
Sa dashni t'kom dhon

Jom djeg un per ty
Per ket zot e per kto sy
Jom tu xhiru zemer thye
E tu menu se jena dy
Dashnin ti ma dhe me pika
E per ty kom etje
Veten pys Kur u ndam
Ti si mund fleje

Tu pi raki mos me pa veten c'jom bo
Zemer un pa ty nuk di kush jom mo
Njo ka njo cigaret
Tym paret
Sja vle me tmallku se tgjitha nket bot lahen

Fryma fryma jeme a m'do
Ti mthuj a m'do
Fryma fryma jeme trego
A m'don a jo
Un ty zemren ta fala
E ti po i bon tfala
Pa thon mbeti fjala
Pse u ndam ty ku t'vrava

Ref X2
Ma thave lotin lotin lotin lotin lotin
Ti pse ma thave lotin lotin lotin lotin
Se dashni t'kom dhon
Sa dashni t'kom dhon
Just X
Publikimi: 01/02/2020
Festivali: Jehó 2020


Just X - Ma Thave Lotin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Thave Lotin".
3. Video është e këngës "Ma Thave Lotin", por nuk këndohet nga Just X.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Just X:


Komente 0