Më mbaj mend (për 1 muaj)

K-One - Kurr (Feat. Da Perffekt & Ahmet Jonuzi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kurr" kënduar nga K-One.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Albo-style. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(intro)

SP3
E sa e sa njerz
endrrojn me kan bashk
puna o qe smujn
me ja thon nsy njoni tjetrit
yeaah..

ALBO-STYLE:

(Refreni) 2X

KURR SU NGINA
TU T'THON T'DU,
S'DITA KUFI E
TY MET HARRU.
KURR S'DITA BOLL
PER TY ME ENDRRU,
E KURR S'MENOVA
PA TY ME JETU..!

ZHURJA1:

(Reptura 1)

S'po di ka me ja nis
qysh per ty me kallxu,
njeten tem ke si serial
qe s'diti me mbaru.
Qdo e dit e ma shum
inspirim plus prej teje,
qdo here hapen plaget
kur sjam mrena teje..
Me thon 1 vjet ty muna
met rrejt,
4 vjet ti kushtova
e ti se ke vrejt
qdo nat per ty besom
kum nejt pa gjum
e ALL-LLAHUT ju lutsha
qe ty t'kem un.
Qdo dit planifikojsha
hajt sot ta nali,
hiper emocioni
zemren e mu ma kalli.
ditet tu i shty
smujsha met dal perpara,
met kallxu qe t'du e
ti mos um shti n'gara.
Kaloi ni koh pa ndryshu as 1%,
as ni shpres t'vetme e
hiq nuk po ta nin.
Shpesh e shajsha vetin
pse nuk jom trim
tu dasht mu derzu
pa fitu as ni qmim

ALBO-STYLE:

(Refreni) 2X

KURR SU NGINA
TU T'THON T'DU,
S'DITA KUFI E
TY MET HARRU.
KURR S'DITA BOLL
PER TY ME ENDRRU,
E KURR S'MENOVA
PA TY ME JETU..!

BUTCHER:

(Reptura 2)

I falemenderohem Allahut
per shpresat qe mi dha
qato qe enderrova
tash e kam n'krah.
Me ni fjal qe ta thash
ndryshoi qdo sen
tu bona shok edhe
pse sdojsha tjem.
zonin kur ta nijsha
krejt i teri u ngrijsha
sa her tpata endrru
pran ty tet kisha.
Nuk dojsha mem hup
as 1moment
doja tisha pran meje
e bojsha si i trent.
Fjalet qe mi thojshe
um inspirojshin 100%
e syt e tu t'bukur
jetes tem i dhan ndriqim.
Dashnin qe kam per ty
kurr me fjal smuj
me pershkru
besom engjulli jem
un per ty jam tu jetu.
E tash zotit ju lutem
ti mos me mu largu
pa ty jeten smuj me paramenu
e tash qe t'kom
sdo me thon qe sje per mu
po du qdo minut
un me ty me jetu

ALBO-STYLE:

(Refreni) 4X

KURR SU NGINA
TU T'THON T'DU,
S'DITA KUFI E
TY MET HARRU.
KURR S'DITA BOLL
PER TY ME ENDRRU,
E KURR S'MENOVA
PA TY ME JETU..!

Publikimi: 28/01/2011Më Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):


Komente mbi këtë këngëK-One - Kurr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurr".
3. Video është e këngës "Kurr", por nuk këndohet nga K-One.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.