Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro - A Pom Man N´men

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Pom Man N´men".
3. Video është e këngës "A Pom Man N´men", por nuk këndohet nga Kastro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastro - A Pom Man N´men  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

04/01/2019

2019-01-04T18:13:01+00:002ref.
E nashta shum gabime bona
po qka kom mrena ti se din
saher rash posht apet une u qova
pengesat hala po dalin.

2ref.
Saher tkom thon une ty
shpinen mos ma kthe
se krejt qak pata une ty ti dhash
HEJJ a pom mann nmen
se dje koka kon te ti
parja jeta edhe shoqnia
Amo sot erdhen um kallzun
qe tkish mungu DASHNIAA.

Pak lot nsy edhe pak vetmi
jon sene qe tash ttakojn ty.
Qysh jom une jo mo ska rendsi
as qysh je tii mo sdu me nii
Masi parja paska shum vler.
Tash une jom tu nga mas saj
na kejt e qelem ka ni der
skom lot per ty skom per qka kaj.
Tash syt e kfjellt i kom sikur qielli
jom tu korr mo skom qka mjelli
PER KREJT KAPAK PO DILKA DIELLI
ja jaa jajaa.
GJith i lumtur me qka komm
asniher i zhgenjym MANN
QAQ SHUMM NJERZ TUM DHON DASHNII
PE NI VETEN SI SULLTAN.
Nuk dihet per neser qka ka me ndodh
kto sene tvogla nuk mujn mu mem lodh
veq tipat si ti hala pom japin shkoll
ski qka me thon tii veq munesh me BOLL.
Ndjenja kom pas po mu kan shkri
i ke mlu me deshprim mu kan bo hi
se kom derdh as edhe ni shishe per ty
se tetona um paske shti ti mi pii.

2ref.
E nashta shum gabime bona
po qka kom mrena ti se din
saher rash posht apet une u qova
pengesat hala po dalin.

4ref.
Saher tkom thon une ty
shpinen mos ma kthe
se krejt qka pata une ty ti dhash
hejjj a pom man nmenn
se dje koka kon te ti
parja jeta edhe shoqniaa
AMO sot erdhen mem kalllzu
qe tkish mungu..E..DASHNIAA.


Ky tekst u dërgua nga E.A.DASHNII.E.M
Më Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet