Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keni (K Style)

Keni (K Style)
  • Emri i Vërtetë:
  • Kenan Nuredini
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: hip-hop

Keni (K Style) është këngëtar i njohur. Reperi ferizajas Kenan Nuredini, njihet me emrin artistik Keni ose K-Style.

Më datë 11 Gusht 2011, K Style publikon videoklipin "Gjithkah".

Më datë 20 Shkurt 2012, K Style publikon videoklipin "Oksigjen".

Më datë 22 Korrik 2012, K-Style publikon videoklipin "Sa Herë".

Më datë 20 Shtator 2014, K Style publikon videoklipin "Era E Saj".

Më datë 28 Mars 2015, K Style publikon videoklipin "Vec Ti".

Më datë 6 Maj 2016, Anela publikon videoklipin "T'kom N'men", në bashkëpunim me K Style.

Më datë 17 Gusht 2016, Keni (K-Style) publikon videoklipin "Nuk T'lo". Pas lansimit të këngës "NUK T`LO", ka publikuar projektin "100 Arsye". Muzika është punuar nga 2TON, ndërsa teksti dhe melodia e këngës nga vetë KENI.

Më datë 2 Gusht 2017, Keni publikon videoklipin "Ti Njeha". Muzika eshte punuar nga Cruelp (Edon Nuredini), teksti kenges nga vet reperi. dhe eshte incizuar ne "TempoStudio", ndersa videoklipi, nga Shaban Shabani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Shto profile

të tjera


Komente 1