A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kabal Mafia - Toka  (Feat. Kastro Zizo, OG043, Daja Do & Young Zerka)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/10/2009

2009-10-18T07:01:46

Featuring

Daja Do

Featuring

Kastro Zizo

Featuring

OG043

Featuring

Young Zerka

Song from the album:

"Ketri, Pula Dhe Njeriu"It's a long time that we try finding the lyrics to "Toka" sung by Kabal Mafia.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Kabal Mafia attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019