Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Molliqaj - Feel The Music  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

09/10/2012

2012-10-08T23:29:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Feel The Music" kënduar nga Kaltrina Molliqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kaltrina Molliqaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet