Kanita Kopreshi
  • Vendlindja:
  • Prizren Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Kanita Kopreshi është poete. Shkon ne shkollen "Abdyl Frasheri"ne Prizren dhe eshte nxenese e dalluar ne mesime. Pelqen muziken, librat dhe flet bukur gj. angleze. I urojm qe ne te ardhmen te behet nje poete e njohur.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 0