A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Karolina Lopez
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4

Karolina Lopez is a popular singer. Në Maj 2010, Karolina Lopez merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Me Nje Njeri, Bej Nje Bote".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019