Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Dua te tregoj ate qe ndjej
Dhe kerkoj nje fjal jo nuk e gjej
Fjala qe mendoj nuk thuhet lehte
Duhet te jetosh per te nje jete

Ref

Kaq vjet si ne enderr jetove me mua
Ti me enderrat dhe ndienjat e tua
Me besove e dashur te dua
Cudi sot me duket e thjeshte
Cudi pse kam pritur nje jete
Te therras ne emer dhe te them si i cmendur te dua
Marga ime do te puth dhe te them
Me fal


Ky tekst u dërgua nga Land Sina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kastriot Tusha - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:


Komente 0