Më mbaj mend (për 1 muaj)

KeepMan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: KeepMan është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Korrik 2009, KeepMan publikon videoklipin "Fire". Më datë 29 Shkurt 2012, KeepMan publikon videoklipin "Magot". Më datë 9 Gusht 2012, Zinxhirt publikon videoklipin "Nasty", në bashkëpunim me KeepMan. Më datë 17 Prill 2013, KeepMan publikon videoklipin "Homing". Më datë 7 Qershor 2013, Butch publikojnë videoklipin "Para", në bashkëpunim me Mc Kresha, KeepMan & Lyrical Son. Më datë 24 Maj 2014, KeepMan publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment



Specimen (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Bigg V

Xhema Aka Jemayli

Lil Ami

Kacho

Oran G

Ummet

Gjyks

Wllatki

Rron KRZ

Legjenda

Tags: Keepman


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet