Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Arbereshe - Mu Si Nikoqire Je Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mu si nikoqire je
Ti tre milie pulie ke

Hajde moj hadhiare
S'më del ga mendi fare

Lidhe puliene ga këmba
Të mos pjellë ga jot ëma

Hajde moj hadhiare
S'më del ga mendi fare

Mu si nikoqire ti
Fare miell të gadhi

Hajde moj hadhiare
S'më del ga mendi fare


Kenge Arbereshe - Mu Si Nikoqire Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mu Si Nikoqire Je".
3. Video është e këngës "Mu Si Nikoqire Je", por nuk këndohet nga Kenge Arbereshe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Arbereshe:


Komente 0