Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Gjakovare - Dashuni Nji Herë Më Gëzove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dashuni nji herë më gëzove
Herë në vaj, herë n’përmallim.
I: Asnjiher prej mundimeve t’shkreta
Trupi im nuk pat pushim. :I
Bri gjergjefit kur unë t’rrisha
Me ty vashë tuj bisedu’,
Bukurinë moj kur ta shifsha
Nuk m’u bante me u largu’.
Mos mendo se kam me vdekë
Do t’ushqehem me maraz.
Shum k’si zoresh kam me hjekë
Der t’vjen dita që t’pëlcas.
Ref.:
O ku t’ka lala moj hyri-e?
Hajde ja ka lala-e!
I: Hajde ja ke lala-e
Del lala përpara-e. :I
O ku t’ka lala shtat selvie?
Hajde ja ke lala-e!
Hajde ja ke lala-e
Del lala përpara-e.Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Gjakovare - Dashuni Nji Herë Më Gëzove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuni Nji Herë Më Gëzove".
3. Video është e këngës "Dashuni Nji Herë Më Gëzove", por nuk këndohet nga Kenge Gjakovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Gjakovare:


Komente 0