Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Gjakovare - Ne Qarshi Te Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  12

/N'qarshi t'vogel,
o ne nje dugoj,/ aman aman,

/Aty rrishin,
o dy pejan,/ aman, amon,

/Pijshin kafe
o me filxhan,/ aman aman.

/T'dyt jetima,
o pa babe e nane,/ aman, amon

/Prejshin tesha.
o me gershan,/ aman, amon,

/Qepshin tirqa,
o me gjilpone,/ aman, amon.


Kenge Gjakovare - Ne Qarshi Te Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Qarshi Te Vogel".
3. Video është e këngës "Ne Qarshi Te Vogel", por nuk këndohet nga Kenge Gjakovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Gjakovare:


Komente 0