Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Nen Nje Portokalle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  119

Nen nje portokalle moj
te ndala une ty
lulet e limonit moj
te binin ne sy
ngrije koken larte moj
se me dogji malli
vinte gusha jote moj
arome portokalli

Rrinim ne te dy dhe moj
Nen nje portokalle
Permbi kokat tona moj
Lulet hidhnin valle
ngrije koken larte moj
se me dogji malli
vinte gusha jote moj
arome portokalli
Kenge Popullore
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/02/2011


Kenge Popullore - Nen Nje Portokalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nen Nje Portokalle".
3. Video është e këngës "Nen Nje Portokalle", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 3