Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Te Rrapi Ne Mashkullore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  41

Doli Shkurti hyri Marsi
Ne Gjirokaster u vra bimbashi

Te vrane bimbash te vrane
Hitoja me Bajramne

Doli Shkurti hyri Marsi
Ne Gjirokaster u vra bimbashi

Nga Janina vjen Mazapi
Ne Mashkullore te rrapi

Te rrapi ne Mashkullore
Foli Cercizi me goje

Mylazim largo taborre
leri djemt e mij more te shkojne

leri djemt e mij more te shkojne
se do t'ju kuq t'ju bej more me boje

do t'ju kuq t'ju bej more me boje
se ashtu e kam zakone

se ashtu e kam zakone
Cerciz Topulli me thone


Ky tekst u dërgua nga Devis DishnicaKenge Popullore
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/08/2011


Kenge Popullore - Te Rrapi Ne Mashkullore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Rrapi Ne Mashkullore".
3. Video është e këngës "Te Rrapi Ne Mashkullore", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0