Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Doli Goca N’penxhere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  27

I: Doli goca n’penxhere
Për me pa se kush po vjen.
Po na vjen nji djal beqar
Zemrën time ma ka marrë :I
Ref.:
I: Oj, oj, oj, oj Lajle
Oj, oj, oj oj Lajle
Kujtova se binte shi
Ato ishin lot’t e mi :I
Ndoshta jam dhe fukara,
Por nuk blihem me para.
Mos t’m’a kesh moj me hile
Sa më do moj, kurr s’ma the!
Ref.:
Oj, oj…


Kenge Popullore - Doli Goca N’penxhere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doli Goca N’penxhere".
3. Video është e këngës "Doli Goca N’penxhere", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0