Më mbaj mend (për 1 muaj)


Çka Bëjnë Këngëtaret Kur Dalin Naten?


Nuk ka akoma asnjë votë

[11-08-2015]
Që të trija janë këngëtare dhe shoqe shumë të mira. E, kur bëhen bashkë Violeta Kajtazi, Lendita Mjekiqi e Kaltrina Selimi, e kallin krejt.

Mikeshat e vjetra janë mbledhur sonte së bashku në një lokal të Prishtines dhe po kënaqen jashtë mase.
Ato kanë kërcyer edhe mbi ulëse.

Indeksonline ka siguruar një foto nga kjo atmosferë impozante.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet