Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bashkohen "Bilbilat” E Kosovës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[03-11-2015]
Këngëtaret e njohura të rrymës popullore Shyhrete Behluli, Motrat Mustafa & Remzije Osmani janë bashkuar së fundmi për një bashkpunim.

Kujtojmë që në fund të vitit 2012 ato së bashku me Gilin dhe Violeta Kukaj Retkocerin u bashkuan bashk për një kolazh për ta interpretuar te "Këngët e Ilr Beranit", një kolazh i cili u pëlqye vërtet shumë.

E së fundmi ato kanë vendosur që të bashkohen prap së bashku e se për çfarë arsye nuk dihet, mbase për një bashkpunim.

Është pikërisht Milot Llalloshi i cili së bashku me emsionin EMF Creative kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale një fotografi ku shihen me "Bilbilat e Kosovës".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet