Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri Humanitar “Hand To Hand”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[04-07-2014]
Kënga humanitare "Hand to Hand" do të jetë hymni i kampit veror për fëmijet jetimë, me nevoja të veçanta dhe në kushte të vështira ekonomike të të gjitha komuniteteve në Kosovë.Muzika është punuar nga Florent Boshnjaku, ndërsa teksti mban firmat e Ilirjana Rizaj dhe Eliza Hoxhës.Këngëtarët pjesëmarrës në realizimin e këngës dhe videoklipit janë: Eliza Hoxha, Roderika Ukelli, Alma Bektashi, Genta Ismajli, Dafina Zeqiri, Naim Bunjaku-Xuxi, Berat Miftari, Aferdita Paqarada, Arba Abrashi, Luisa Boshnjaku, Lyra Zajmi, Alba Morina, Donika Hyseni, Shkumbin Tafilaj, Elta Mehmeti, Nart Mehmeti dhe Xixellonjat.Video është punuar nga produksioni në Kosovë: Vegim Hashimi, Kushtrim Kadriu, Arion Rizaj dhe postprodukcioni në New York, nën udhëheqjen e Hana Shehu-t.
 (Teksteshqip.Com)

      Kosovas Philanthropists - Hand To Hand [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet