Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kengetare Te Ndryshem - 100 Vjetori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Banorët e shtëpisë më të madhe në trojet shqiptare, të reality shout VIP Shpija 3, kanë realizuar një këngë kushtuar 100 vjetorit dhe atë në mënyrë të drejtpërdrejtë.
Gjithcka u zhvillua nën drejtimin e Stupcave, të cilët paralajmëruan këngën. I pari që u shfaq ishte Ardit Stafa, ndërsa këngën me tekst fantastik e vazhdoi edhe Ronela Hajati.

Muzikaliteti i përsosur në mënyrë të drejtpërdrejt (unplugged) brenda shtëpisë vazhdoi me Dr. Florin dhe Shqipriun. Kështu me sukses u gërshetua muzika tradicionale, pop dhe rock në një këngë kushtuar 100-vjetorit.


Kengetare Te Ndryshem - 100 Vjetori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 Vjetori".
3. Video është e këngës "100 Vjetori", por nuk këndohet nga Kengetare Te Ndryshem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0