Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kennz Rushiti - Double 7 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ej ej ej ej
Tags jom hi en menime sum besove po fole mas shpinde
E me dit tash nuk jena bashk e ke dit tash nuk jena bashk em ke pas n asht tkomm pas n asht em ke pas n asht t kom pas n asht


Ky tekst u dërgua nga Curri


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kennz
Publikimi: 04/06/2016


Kennz Rushiti - Double 7
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Double 7".
3. Video është e këngës "Double 7", por nuk këndohet nga Kennz Rushiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kennz:


Komente 0