A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kida

Merri Krejt ➡ Take It All

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  4

Translate A Song »

More Translations »


Merri Krejt

Kom menu qe m’doje
Tka mashtru cocaina
E tash tjetren ledhatoje
Ka me tu kthy ma zi aaa
Me sa men ti um rren ej
Kur n’syt e mi e sheh sa jom e drejt
Se kom dit qe jom Plan B
Boll mo se m’plase
(4x)
Senet qe mi fole
Hala pom rrin n’mene
Qysh me t’hek prej zemre
Qysh me t’hek prej zemre
(Ref 2x)
Uuuu
Merri krejt tash
Fundin e gjeta
Se per mu so njejt
E gjej tjetrin qe m’don njejt

Po menon Qe me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it...

N’plot menime jom zhyt
Cdo kujtim o tum myt
Merri krejt se kurgjo so tum vyjt
Nuk o njejt Nuk o njejt
Shpejt u kry
Pernime ti pe tepron teper
Para meje po bon gjeste me tjetren
Po xheloze sun um bon ton jeten
Edhe kur tkom pas njejt si me kon vetem
(2x)
Pse perlahesh e bertet
Ku krejt fajet i ki vet
Se kem mujt me kon perfekt na
Tash mesazhe ti po pret
Veq me kon na dy apet
Se pa mu ti nuk je vetja
(4x)
Senet qe mi fole
Hala pom rrin n’mene
Qysh me t’hek prej zemre
Qysh me t’hek prej zemre
(Ref 2x)
Uuuu
Merri krejt tash
Fundin e gjeta
Se per mu so njejt
E gjej tjetrin qe m’don njejt

Po menon Qe me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it...


Take It All

I thought you loved me
the cocaine fooled you
go love the other one now
its going to turn way worse on you aaa
with how many minds are you lying
when in my eyes you see how honest i am
i didn't know i was plan b
enough now cuz you're killing me

(4x)
the things you said to me
they're still on my mind
how do i get you out of my heart
how do i get you out of my heart

(Ref 2x)
Uuuu
take everything now
i found the end
cuz for me it's not the same
i'll find someone else who'll love me the same

you thinking that me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it...

I've drowned in a lot of thoughts
every memory is killing me
take everything cuz i don't need anything
its not the same, its not the same
it ended fast
seriously, you're overdoing it now
flirting with the other in front of me
but you can't make me jealous your whole life
even when i had you it was the same as being alone

(2x)
why are you arguing and shouting
when the fault is all yours
we could've been perfect
now, you're waiting for my messages
so we can be together again
cuz you're not yourself without me

(4x)
the things you said to me
they're still on my mind
how can i get you out of my heart
how can i get you out of my heart

(Ref 2x)
Uuuu
take everything now
i found the end
cuz for me it's not the same
i'll find someone else who'll love me the same

you thinking me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it me like it
me like it...

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019