Më mbaj mend (për 1 muaj)


Si Ndihet Kida Në Aeroplan?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5
[07-06-2015]
Ajo është vetëm 17 vjeçare dhe është normale që të facisionoet nga çdo gjë.

Kidën nuk e mahnit vetëm suksesi, vëmendja, koncertet, por edhe fluturimi me avion.

Kida e ka postuar një foto të bërë në aeroplan. Ajo shkruan se ndihet e bekuar.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull