Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kida Nxënësja Ekstravagante

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[28-06-2015]
Këngëtarja e re Orhidea Latifi-Kida, është duke qëndruar mirë në tregun muzikorë vendor.

Kida e hitit "On ajer", pos muzikës, është tejet e dashuruar edhe në thonjë e saj. Ajo ka një pasion të madh për regullimin e thonjëve.

Këngëtarja, i mbjell gjithmonë thonjët, i mban të gjatë dhe të dizajnuar.

Kida me këta thonjë shkon edhe në shkollë. Me gjasë, Kida është nxënësja më ekstravagante e gjenereates. (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull