Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kida Dhe Mozzik Së Shpejti Lansojnë Këngën E Re

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
[29-06-2015]
Këngëtarja Kida pas projektit bombastik "Boni Zo" po pregaditet që në treg të sjellë edhe një këngë tjetër. Ajo së fundmi ka realizuar një bashkpunim me reperin Mozzik.Muzika është realizuar nga dyshja ZzapnChriss, e ndërsa së fundmi kanë përfunduar edhe xhirimet e këtij videoklipi.

Këtë gjë e ka komfirmuar vetë ekipi menaxhues i "On Record" të cilët kanë publikuar disa fotografi gjatë xhirimeve të videoklipit më të ri nga Kida ft. Mozzik.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet