Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kida Gati Për...

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  20
[10-07-2015]
Këngëtarja Kida pas sukseseve të një pas njëshme me këngët e saj dhe videoklipet mjaft të pëlqyera, duket se po shijon mjaft suksese edhe me koncertet e saj.

Ajo tashmë ka ftesa të shumta nga qytete të ndryshme të cilat këmbëngulin që ta kenë Kidën sa më afër fansave të tyre.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet me bikini në pishinë dhe ka lajmëruar fansat për koncertin e ardhshëm.

Ajo do të jetë sonte në Vlorë e ftuar për të kënduar në një diskotekë për fansat e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet