Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kiden E Rrejnë E S'ja Mbajnë Premtimet

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[16-07-2015]
Kida është bërë e njohur dhe e pëlqyer. Ajo në këngën e parafundit i thoshte një djaloshi "T'du se m'ke rrejt". Ky titull vërtet të habit, pasi është mëse e kuptueshme se askush nuk i do ata që rrejnë.
Por, ama gjithçka mund të ndodh me një 17 vjeçare.

Ndërkohë, Kida në këngën e fundit në bashkëpunim me Mozzik, sërish ka të bëjë me një gënjehtar. Në refrenin e këngës, Kida thotë: "Ok dalim, ama premtimet si ke mbajt".

Nëse gjykojmë nga tekstet e këngëve, del se Kida i falë e mirëkuptin gënjeshtarët.

A do të jetë kështu edhe kur ti kaloj të 20-tat?
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet