Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kida Në Videoklip Me Bikini Të Aliexpress

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4
[20-07-2015]
Nëse ndonjë herë keni pyetur veten se ku vipat tanë gjejnë gardërobën e tyre për videoklipe, s’besoj të u ketë shkuar mendja që ato mund ti kenë porositur ato në ueb faqe të huaja online madje me një çmim shumë të lirë në krahasim me markat e shtrenjta që thirren herë pas here VIPAT tanë.

Në videoklipin e saj të fundit në bashkëpunim me Mozzik, ajo është parë në një skenë në bikini të cilat mund t’i gjeni edhe në web faqen e AliExpress madje me një shumë shumë të volitshme prej vetëm 9euro e 99 cent.

Edhe pse klipi është realizuar në skena dhe me makinë luksoze siç duket e njëjta gjë nuk ka ndodhur edhe me bikinit e Kidës.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet