Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kida Zhgënjen Me Veshjet

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10
[20-08-2015]
Edhe pse e re në moshë, skena e muzikës ka rezervuar një vend mjaft të mirë për të. Këngëtarja 17 vjeçare Kida për momentin është ndër emrat më të lakuar të estradës.

Ajo kujdeset mjaft shumë edhe për veshjet dhe paraqitjet e saj në videoklipe & koncerte për të cilat kryesisht përkujdesen stilistet Floresha Begisholli & Donjeta Macula.

Por në një nga koncertet e fundit që ka mbajtur Kida nuk duket të ketë qenë e veshur edhe aq mirë, madje veshja e ka qenë shumë zhgënjyese për fansat.

Mund ta shihni edhe në foton më poshtë se si është dukur Kida (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull