Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edhe Kida Si Tuna & Ronela!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8
[05-09-2015]
E nisi Ronela Hajati, e vazhdoi Tuna e tani edhe Kida, fjala është për 3 këngëtare mjaft të njohura të skenës tonë të cilat kanë zgjedhur që të trija që të ndryshojnë look duke i lyer flokët në të njejtën ngjyrë.

Ngjyra jeshile dhe blu mesa duket janë trendy këtë vit, pasi në një foto që Kida ka postuar në Instagram shihet ku i ka ngjyrosur flokët e saj tërësisht në këtë ngjyrë.

Shpesh herë këngëtaret tona akuzohen për imitim të këngëtareve të huaja, por mesa duket nuk kanë nevojë të shkojnë edhe aq larg, kjo pasi kanë filluar të kopjojnë njëra tjetrën... (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet