Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kida Bëhet Zeshkane

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  28
[05-01-2016]
Këngëtarja e re Kida ka ndryshuar vazhdimisht që nga paraqitja e saj në skenë. Fillimisht ajo kishte ngjyrën e flokëve të saj natyrale por që më pas shkoi duke ndërruar stilin e flokëve dhe duke vendosur "extensions".

Por së fundmi ajo ka ndryshuar prap look. Nëpërmjet fotove që Kida ka postuar në rrjetet sociale shihet ndryshimi i saj i ri ku flokët tashmë i ka lyer në ngjyrë të zezë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet