Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo është Familja E Kidës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  64
[30-01-2016]
Këngëtarja e re Orhidea Latifi - Kida ka prezantuar sot para publikut familjen e saj, përkatësisht prindërit dhe motrën e saj.

Ndonëse deri tani ka qenë e rezervuar për jetën private, duekt se tashmë këngëtarja nuk e ka fare problem ta shfaq familjen e saj në publik.

Kida në foto duket se ka ngjajshmëri të madhe me motrën e saj e cila rrezaton plot energji.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet