Kida

Kida Sa Nuk E Puthë Në Buzë Shoqen

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-03-2016]
Këngëtarja e re Orheidea Latifi ndonëse shumë e angazhuar me karrierën e sja ajo prap se prap po gjen mjaft kohë që të publikojë foto në rrjetet sociale dhe të jetë pranë fansave.

Së fundmi ajo ka postuar një foto mjaft provokative në Instagram pasi shihet duke i dhuruar një puthje shumë të zjarrtë shoqes së saj të ngushtë, madje gati për pak i prek edhe buzën.

Projekti i saj i fundit është dueti me Ermalin "Mi Amore" e cila është pëlqyer shumë nga publku dhe ka marrë më se 4.8 milion klikime në youtube.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kida Sa Nuk E Puthë Në Buzë Shoqen


Komente 0