Kida

Kida Tregon Se çfarë është Dashuria Për Të

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-03-2016]
Kida edhe pse mjaft e re në moshë ajo ka shumë fansa. Në një koncert që ajo ka mbajtur së fundmi është mahnitur nga mikëpritja dhe dashuria që i kanë dhënë fansat.

Në mbishkrimin e fotos Kida ka shkruar: “Dashuria është të mos heqësh dorë kurrë”, duke na treguar kështu se çfarë është dashuria për të.

Kida ka arritur të ndezë publikun sidomos me hitin e saj të fundit "Mi Amore" e cila ishte në bashkpunim me Ermalin.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kida Tregon Se çfarë është Dashuria Për Të


Komente 0