Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edhe Kida Ka Një Mik Të Veçantë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[07-05-2015]
Këngëtarja e re shumë e talentuar Kida ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet me një mik të sajin shumë të veçantë.

Ajo është fotografuar me qenin e saj të bardhë të cilin e quan Juni. Fotoja është postuar në Instagram dhe ka marrë disa komente nga ndjekësit e saj.

Nuk janë të pakta këngëtaret tona që mbajnë kafshë shtëpiake në shtëpi. Zanfina Ismaili & Bleona Qereti janë disa prej tyre të cilat përveçse i duan shumë i hapin edhe Instagram qenve dhe maceve të tyre.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet