Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Acrostic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Fier 
BIOGRAFIA: Acrostic është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Acrostic nisi karrieren e tij muzikore me Lable-in "UKB", si ideator i këtij Lable ai se bashku më grupin Unikboys realizoj disa këngë, një mixtype (First steps 2011) dhe një album (Mision complete 2012)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leuname

Twentyfour

Shadow

Mali G

G-UP

Vagabondi

Rameka

Bohemi

G Bani

Albboy

Tags: Acrostic, Kiko, Klio Kulla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet