Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kledi - Dashnija Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qkeni vajza qe shikoni
ku e keni gjithe ate hall
gjitha ne valle fluturoni
a dashnija mu me ka zan

refreni
a a dashnija zemren po ma kall
drille drille belin sonte pa ja nda

syri i bukur me rrin karshi
shume me te kam ra ne hall
kam ra ne hall kam ra ne dashni
zemmren mua po ma kall

refreni
a a dashnija zemren po ma kall
drille drille belin sonte pa ja nda


Ky tekst u dërgua nga lindausa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kledi Rama
Publikimi: 30/11/2012


Kledi - Dashnija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnija".
3. Video është e këngës "Dashnija", por nuk këndohet nga Kledi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kledi Rama:


Komente 0