A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kleny - Vera  (Feat. Daniel Isaku)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2017

2017-09-12T15:25:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vera" kënduar nga Kleny.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kleny i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dj Blunt & Real 1 - Vera

REF: x2
Ti ma bon verë
Une vij ty t’marr
Shkëlqen si diell
Sa herë me ty une dal
Edhe nëse o terr
Me ty dritë o
Unë ty t’kom zgjedh
Thirrëm une vi t’shoh

Përmas i ka t’fryme si pompa
Sa duhet unë me t’prit
Për me t’qu ty te dhoma
Kurgjo unë nuk du
Veç me thon që unë e nxona
Sillesh me kerre me VIP-a
Romantika qira
Çdo muj ti paguj une fakturat
Ti lshon frizura
M’ka ardhë mo te hunda
Me ty une nuk muna
Gota-gotën e qon
Dashurinë une e humba
Me ty une nuk muna mo jo
Kalova shumë kohë
Une ty shumë t’prita
Jena largë na
Afrohu ma ngat ma

REF: x2
Ti ma bon verë
Une vij ty t’marr
Shkëlqen si diell
Sa herë me ty une dal
Edhe nëse o terr
Me ty dritë o
Unë ty t’kom zgjedh
Thirrëm une vi t’shoh

Ti bon thashetheme
Ti sjell probleme
Vajza bon foto
Që e ke drejt n’hotele
Vjen vetë e 10-ta
Me shoqe t’veta
Për to lekt jon letra
Bon thashetheme
Unë foli për ty
Ti po m’del mu prej teme
Ti don komplimente
Po je indiferente
M’fal uno momento
Mos m’thuj se dita
Mami nuk o krejt e lehtë kjo
Nuk o krejt e lehtë kjo
Kalova shumë kohë
Une ty shumë t’prita
Jena largë na
Afrohu ma ngat ma

REF: x2
Ti ma bon verë
Une vij ty t’marr
Shkëlqen si diell
Sa herë me ty une dal
Edhe nëse o terr
Me ty dritë o
Unë ty t’kom zgjedh
Thirrëm une vi t’shoh

Nderi - Vera

Vera po vjen e ti po na ç'mend
Shqiptare je shum e trent
Je shum sexy bombasticke
me ni fjal zemer je unike
e di se trupin e ki orgjinale
bum qik e tak ow na kalle
hin pak ntripa se po ta don
pranija jote ngat meje po mtranon
du ma ngat me tu afru deri ku nuk shon
deri sa t'njerzitesh hon e don
mese meje e teje zdu me pas pengesa
nuk du me fjal po me vepra
du me m'dhuru qka m'takon
du me hi aty ku nuk bon
aty ku gjdo limit e tejkaloj
me t'prek e buzen me ta kic nuk gaboj

Ref: sonte e kallim
Muziken se nalim
Kjo nat e jona
Me shqiptare argetona

Menyra qysh e dridh osht terhekse
Zemer ti po mbon mu ni crazy
sexy siniorita ti je my lady
me ty du me kall e mja qit flaken baby
e kemi vetem një vetem ni qellim
un e ti se bashku me bo tim
afrohu ma ngat jom tu e vrejt ni knaqesi
spo di qysh me ta thon drejt e nsy
emocionet te un po vrehen
kur po ta sho bukurin trupi jem dehet
kur po tkam afer po nina on top
po e hup krejt kontrollen po bona FUCKED UP
nese mbohesh mbretresh un bona mbret
mos mshti me ardh po hajde te une vet
bazona nfakt se je elegante
ti je femen sharmante

Ref: sonte e kallim
Muziken se nalim
Kjo nat e jona
Me shqiptare argetona

Kosovare Hasi - Vera

nuk mjafton nje e-mail
as telefonata t gjata
as ti kur me con dhurata
nuk mjafton me ta pa
ne facebook fotografine
du me ty bashk te rime
heeej, eja eja eja ne kosov

ref 2x
vera ka filluar
prap jemi takuar
prap te dashuruar
si nje vit me pare

vera ka filluar
te gjith jemi gezuar
presim per te festuar
bashk me mergimtar

si kur vjet
edhe si vjet
un po pres ty te takoj
dhe me mall tet perqafoj

si kur vjet
edhe si vjet
plot gezim mbushen shqiptaret
po i presin mergimtaret
heeeeej, mir se erdhe n'diaspore

ref 2x
vera ka filluar
prap jemi takuar
prap te dashuruar
si nje vit me pare

vera ka filluar
te gjith jemi gezuar
presim per te festuar
bashk me mergimtar

na, na, na, na, na, na
na, na, na, na, na, na, na
na, na, na, na, na, na, na
na, na, na, na, na
...

vera ka filluar
prap jemi takuar
prap te dashuruar
si nje vit me pare

vera ka filluar
te gjith jemi gezuar
presim per te festuar
bashk me mergimtar

vera ka filluar


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018