Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodi Okg - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


refreni
pa ty pa ty nuk jetoj pa ty nuk ekzistoj te dashuroj me shpirt e zemer ti per mu je e vetmja femer 2x

ndoshta eshte pak si heret te them tash te dua
edhe pse kjo fjal ekziston ne mua si do qe tjet shkruar nga zoti une e pres qe nje dite te na bashkoj ue te mbaj shpres

refreni
pa ty pa ty nuk jetoj pa ty nuk ekzistoj te dashuroj me shpirt e zemer ti per mu je e vetmja femer 2x

sa me pelqen kjo jet kur tkam afer vetes e di pse jetoj ne kete bote kuptoj gjërat e jetës
sido që të jete shkruar nga zoti une e pres qe nje dite te na bashkoj une dua te mbaj shpres

refreni
pa ty pa ty nuk jetoj pa ty nuk ekzistoj te dashuroj me shpirt e zemer ti per mu je e vetmja femer 2x


Ky tekst u dërgua nga Elda Fush KrujeKlodi Okg
Publikimi: 23/03/2011


Klodi Okg - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Klodi Okg.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0