Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kolë Oroshi - Qika Mamit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pse moj bukuri spo ma thu ni fjal
Sa her po t afrona zemren po ma kall
Haajt bone tiii hapin e paaar
Veq qele qat gojë krejt ka me ti fal

Ref. 2x
Qika mamit synin po ma lun
Qika mamit oh sa mir pe shkun
Qika mamit mos mendo dy her
Hajt pash ty pash mu hajde oh sheqer

Pse nuk po afrohesh hajde qka po pret
Ti plotsoj deshirat njo nga njo me ren
Hajde ti te un mos e le per paak
Qikat sikur ti shum i kam merak

Ref. 2x
Qika mamit synin po ma lun
Qika mamit oh sa mir pe shkun
Qika mamit mos mendo dy her
Hajt pash ty pash mu hajde o sheqer


Ky tekst u dërgua nga BISHAA

Kolë Oroshi - Qika Mamit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qika Mamit".
3. Video është e këngës "Qika Mamit", por nuk këndohet nga Kolë Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:


Komente 0