A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: stafi   
 • Name:
  Plarent Nasto
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
  Tirana
 • Age:
  46 Years Old
 • Birthday:
  26-04-1973
 • Zodiac Sign:
  Demi
 • Notes:
  teksteshqip.com / teksteshqip.al
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019